2 Borulu ECOi 6N Serisi Yüksek Verimliliğe Sahip ve Büyük Kapasiteli vrf klima Sistemi

R410A kullanılan, gelişmiş teknolojili, büyük kapasiteli vrf klima sistemleri

Enerji Tasarrufu: Yüksek verimliliğe sahip R410A soğutucu gaz, yeni DC inverter kompresör, yeni DC motoru ve yeni bir ısı eşanjörü tasarımı kullanılarak çalışma verimliliği iyileştirilmiştir.

2-borulu-ecoi-6n-serisi-yuksek-cop

 

Genişletilmiş çalışma sıcaklığı aralığı:  -25 ºC’ye düştüğünde bile ısıtma sağlar. Kablolu bir uzaktan kumanda kullanarak, iç ısıtma sıcaklığı aralığı 16 ºC ile 30 ºC arasında ayarlanabilir.

2-borulu-ecoi-6n-serisi-genisletilmis-calisma-sicakligi-araligi

 

%200′e kadar bağlanabilir iç/dış ünite kapasiteleri oranı vrf sistemleri, seçilen dış ve iç ünite modellerine bağlı olarak, ünitenin bağlantı aralığı içinde %200′e varan oranda maksimum iç ünite bağlantı kapasitesi sağlar. Bu nedenle, makul bir yatırım için vrf sistemleri tam ısıtma/soğutmanın her zaman gerekmediği yerler için ideal klima çözümünü sağlar. Arttırılmış boru tesisatı uzunluğu ve daha fazla tasarım esnekliği,  çeşitli binalara ve boyutlara uyarlanabilir. Gerçek boru uzunluğu: 180 metre, maksimum boru uzunluğu: 1000 metre, bakım sırasında durmadan çalışma, bir iç ünitede arıza olduğunda, diğer iç üniteler bakım sırasında bile çalışmaya devam edebilir.

Eşit kompresör çalışma süreleri sayesinde daha uzun kompresör ömrü, kompresörlerin toplam çalışma süresi dahili bir mikro-bilgisayar tarafından izlenir ve bu bilgisayar aynı soğutucu gaz devresindeki tüm kompresörlerin çalışma sürelerinin dengeli olmasını sağlar. Önce daha kısa çalışma süresine sahip kompresörler seçilerek, tüm ünitelerin eşit aşınma ve yıpranmaya sahip olması ve sistemin çalışma ömrünün uzaması sağlanır.

Kompresör ve dış ünitelerin arızalanması durumunda otomatik yedekleme işlemi, Yedekleme işlemi acil durumlar için uygulanmıştır. Hata mesajı görüntülenirse, bir yetkili servise başvurun. (HP tekli ünite kurulumu dışında)

Yeni tasarlanan fan:  Optimize edilen hava akışı ve azaltılan gürültü Yeni tasarlanan fan ve konik ağız rüzgar hızını dağıtarak fana uygulanan yükü azaltır. Böylece, daha düşük hava direnci enerji tüketiminin azalmasını sağlar. Türbülans akışı (mavi kısım) bastırılabilir ve gürültü azaltılabilir. Yüksek hızlı sirkülasyon kullanılsa da, gürültü seviyesi her zamankiyle aynı seviyededir.

Okullar, oteller, hastaneler ve diğer büyük binalar için kolay tasarlanan çözümler sunar.  İlk branşmandan sonra maksimum ve minimum uzunluklar arasındaki fark maksimum 50 m olabilir; daha uzun boru mesafeleri ise 180 m olabilir.

Paslanmaya dayanıklı model:  İsteğe bağlı olarak kıyı bölgelerinde ve deniz havasının ünitelerde kolayca korozyona neden olabildiği diğer yerlerde kullanılmak için tasarlanmıştır. Isı eşanjörünün yanında, başka parçalar da olağanüstü dayanıklılık sağlamak için özel olarak işlemden geçirilmiştir.